Rodinný život

Jsme časopis s tradicí

Rubriky:

Digitální verze časopisu Rodinný život nově na e-shopu Cirkev.cz

Author
Neznámý autor
Článek titulní obrázek
2023-09-18
E-shop Cirkev.cz rozšířil svou nabídku digitálního předplatného periodického tisku o moderní časopis Rodinný život o rodině a duchovním životě na křesťanských základech. Nově si můžete koupit roční předplatné časopisu za zvýhodněnou cenu, nebo samostatně jeho jednotlivá vydání.


Časopis je k dispozici ve formátu interaktivního PDF. Předplatitelé jsou vždy automaticky e-mailem upozorněni na dostupnost nového vydání ke stažení a na blížící se konec předplatného. Registrovaní uživatelé portálu Cirkev.cz pak mají pod svou registrací odkudkoli k dispozici archiv zaplacených vydání.

Roční předplatné (4 vydání) digitální verze čtvrtletníku Rodinný život stojí 160 Kč a jednotlivá vydání si můžete koupit za 59 Kč. Oproti ročnímu předplatnému tištěné verze ušetříte 140 Kč (47 %).

V aktuálním vydání Rodinného života číslo 3/2023 se můžete zamyslet mimo jiné nad klasickým nedělním dilematem – (ne)chce se mi do kostela…? Dále přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi – s ředitelem TV NOE P. Leošem Ryškou, poslankyní Pavlou Golasowskou a Jitkou Laštůvkovou ze Střediska pro rodiny a krizovou pomoc Charity Olomouc, Eva Labusová radí, jak můžeme dětem pomoci zorientovat se v problematice víry. V tomto vydání najdete i vtipné fejetony, povídky k letnímu počtení a chutné recepty do vaší rodinné kuchařky (nejen) z klášterní kuchyně, tradiční rubriky Na hlubinu (P. Roman Vlk a jeho YouTube kanál Vlčí doupě), Babiččina teologie (desatero), Praktik (mobilní aplikace Duolingo), Báječné ženy (s šéfredaktorkou časopisu IN! Marií Stejskalovou), Chlapi sobě, Poradna (jak přežít svého „puberťáka) a Svědectví (o životní síle a odvaze čelit životním zkouškám).

Časopis Rodinný život se již 30 let orientuje na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. Zaměřuje se na problematiku výchovy dětí, vztahy mezi manžely, na duchovní život rodiny, život v neúplné rodině, seniorský věk apod. Časopis přináší informace o různých akcích a prorodinných aktivitách. Je určený každému, kdo v rodině žije nebo se zabývá problematikou rodinného života.

 

https://eshop.cirkev.cz/predplatne/rodinny-zivot

 

 

Mohlo by vás také zajímat
Ado
rodinnyzivot.cz
Proglas
Noe
Donace