Rodinný život

Jsme časopis s tradicí

Často kladené otázky

Musím si každý rok časopis znovu objednávat?
Ne, vaši adresu dál evidujeme. Po vyčerpání časopiseckého konta stačí poslat nové předplatné na číslo našeho účtu 2800068926/2010. Nezapomeňte připojit variabilní symbol (ID čtenáře) a specifický symbol 777.
Proč mi nepřišel časopis?
Někdy se bohužel stává, že pošta některé zásilky nedoručí. Určitě se nám ozvěte, rádi zkontrolujeme v databázi, zda byl časopis odeslán a rádi ho pošleme znovu. Častěji se ale stává, že máte vyčerpané své konto a je třeba poslat další platbu předplatného.
Potřebuji ID číslo čtenáře?
Ano, při platbě ho používejte jako variabilní symbol, abychom vaši platbu dokázali identifikovat. Pokud ho neznáte, nemůžete najít, napište nám do redakce na e-mail rodinnyzivot@ado.cz a my vám ho pošleme.
Kde najdu ID číslo čtenáře?
Pokud jste naším odběratelem, nachází se na každé zásilce před vaším jménem na štítku s adresou. Objednáváte-li si časopis nově, ID číslo vám přidělíme a zašleme.
Je dárkové předplatné automaticky na rok?
Ne, dárkové předplatné trvá do té doby, dokud předplácíte, není třeba znovu objednávat, stačí poslat platbu na další období. Pokud však dárkové předplatné chcete ukončit a sami dál časopis odebírat, dejte nám vědět, jinak bychom posílali časopis dál na obě adresy.
Kde získám dárkový certifikát?
Několik verzí dárkových certifikátů najdete přímo na našem webu pod záložkou Předplatné, kde si z nabídky můžete zdarma stáhnout a vytisknout ten, který se vám líbí. Obdarovaným ho můžete předat k dané příležitosti a nám nahlásit jejich adresu a poslat platbu předplatného.
Zasíláte potvrzení o daru?
Fyzická osoba, která poskytne dar nad 1000 Kč, má možnost odečíst si 10 % ze základu daně. U právnické osoby je tomu tak u daru nad 2000 Kč. Darem se nerozumí předplatné ani dárkové předplatné. Potvrzení zasíláme dárcům na požádání.
Mohu využít časopisecké poradny?
Dotazy z oblasti teologie, rodinných vztahů, výchovy, psychologie apod. vám rádi prostřednictvím časopisu zodpoví odborníci na danou problematiku.

Pokud máte další otázky, napište nám na e-mail rodinnyzivot@ado.cz, odpovíme vám.

Ado
rodinnyzivot.cz
Proglas
Noe
Donace