Rodinný život

Jsme časopis s tradicí

O nás

Naše redakce
Kolem stolu
Rodinný život je moderní časopis s více než třicetiletou tradicí. Otevírá témata týkající se rodiny, vztahů, životního stylu i duchovního života. Najdete v něm rozhovory s zajímavými osobnostmi i kvalitní články různých autorů a odborníků. Časopis vychází čtyřikrát ročně a vydává jej Centrum pro rodinný život v Olomouci.

Poznejte redakci

Šárka Chlupová

Šéfredaktorka

Její práce je prestižní, obdivuhodná, sluncem zalitá, ale nikdo jiný by to dělat nechtěl. Šéfredaktorství je pouze krycí název pro všemi milované upomínání uzávěrek a pod výhrůžkami vynucování článků a fotek.

Markéta Matlochová

Administrátorka

Zná taje databáze a nebojí se je použít ve prospěch čtenářů, dohledá nedohledatelnou adresu a je všeho schopná, až se bojíme, co všechno může slovo „všechno“ obsahovat… Body u návštěv v redakci získává především rychlou obsluhou kávovaru.

Marie Vosáhlová

Fotografka

Vedle Bermudského trojúhelníku je pro nás další záhadou. Stíhá totiž kromě školy, kapely, scholy a kandidatury na prezidentku všehostihu i fotit pro časopis a dokonce se tu a tam i vyskytnout online nebo prezenčně na redakční radě. Wonder woman?

Ondřej Kuběnka

Redaktor skokan roku

Z rubriky Ondrových keců se vypracoval do nadrubriky Praktik – Kámoš mobil, kde se stejně nakažlivou srandomluvou baví nejen dříve než on narozené. Stálo to mnoho sil a odříkání, vracení textů a slz, ale vychovali jsme nadějnou hvězdu redakce.

Adriana Oboňová

Schopná redaktorka

Osvědčila se jako výborná tazatelka respondentů rozhovorů a anket. Ač studentka, raketovou rychlostí míří k profesním výšinám redaktorské činnosti. Dodržování termínů? Žádný problém. Prorokujeme jí světlou budoucnost mezi časopiseckými řádky.

Luboš Nágl

Pábitel šéfkuchař

Vládne rubrice Rodinná kuchařka, kde nejen nahlíží pod pokličku receptů klášterních kuchyní, ale pravidelně uchvacuje čtenáře svým legendárním Receptem s příběhem. Tento kulinářský všeuměl vystřihne z trouby michelinský skvost i českou klasiku. Redakci živí nejen na radách, ale i výjezdních zasedáních.

Eliška Chovancová

Grafička

Co může z Rožnova kromě skanzenu pocházet dobrého? Třeba naše grafička! Při pěti dětech se začala nudit, proto si neváhala k monotónnímu a všednímu rodinnému životu přibrat i život Rodinný. Bude-li se vám zdát vizuální stránka časopisu dokonalá, je to nejspíš tím, že Eliška je vystudovaná grafička!

Rozálie Rosíková

Správkyně sítí

S tímto poetickým jménem nelze než pracovat pro zavedený a renomovaný časopis. Nejlépe viditelně, na sociálních sítích, webu, facebooku a instagramu. To jsou Rozárčiny domény. Doména časopisu je, jak je vidět, evropská, tudíž i práce Rozárky má evropský význam! Nechte se polapit do jejích sítí!

Ado
rodinnyzivot.cz
Proglas
Noe
Donace