Rodinný život

Jsme časopis s tradicí

O nás

Naše redakce
Kolem stolu
Rodinný život je moderní časopis s více než třicetiletou tradicí. Otevírá témata týkající se rodiny, vztahů, životního stylu i duchovního života. Najdete v něm rozhovory s zajímavými osobnostmi i kvalitní články různých autorů a odborníků. Časopis vychází čtyřikrát ročně a vydává jej Centrum pro rodinný život v Olomouci.

Poznejte redakci

Šárka Chlupová

Šéfredaktorka

Její práce je prestižní, obdivuhodná, sluncem zalitá, ale nikdo jiný by to dělat nechtěl. Šéfredaktorství je pouze krycí název pro všemi milované upomínání uzávěrek a pod výhrůžkami vynucování článků a fotek.

Marcela Řezníčková

Laskavá redaktorka

Jejímu oku neunikne v časopise ani čárka, řídí se intuicí a laskavě ji mísí se strohou a pragmatickou mozkovou částí redakce. Chce-li přesvědčit o svém názoru ostatní redaktory, uplácí je předem odzbrojujícím úsměvem a chlebíčkem se zdravou pomazánkou.

Markéta Matlochová

Administrátorka

Zná taje databáze a nebojí se je použít ve prospěch čtenářů, dohledá nedohledatelnou adresu a je všeho schopná, až se bojíme, co všechno může slovo „všechno“ obsahovat… Body u návštěv v redakci získává především rychlou obsluhou kávovaru.

Tereza Soldánová

Grafička

Vnitřní krása a zručné ruce – ale sochařka to není... Umělecký cit a know how v kapse – ale harfistka to není... Jasná mysl a mládí ducha – ale princezna to není, jasný pane! Je to naše grafička!

Marie Vosáhlová

Fotografka

Vedle Bermudského trojúhelníku je pro nás další záhadou. Stíhá totiž kromě školy, kapely, scholy a kandidatury na prezidentku všehostihu i fotit pro časopis a dokonce se tu a tam i vyskytnout online nebo prezenčně na redakční radě. Wonder woman?

Ondřej Kuběnka

Redaktor skokan roku

Z rubriky Ondrových keců se vypracoval do nadrubriky Praktik – Kámoš mobil, kde se stejně nakažlivou srandomluvou baví nejen dříve než on narozené. Stálo to mnoho sil a odříkání, vracení textů a slz, ale vychovali jsme nadějnou hvězdu redakce.

Adriana Oboňová

Schopná redaktorka

Osvědčila se jako výborná tazatelka respondentů rozhovorů a anket. Ač studentka, raketovou rychlostí míří k profesním výšinám redaktorské činnosti. Dodržování termínů? Žádný problém. Prorokujeme jí světlou budoucnost mezi časopiseckými řádky.

Luboš Nágl

Pábytel šéfkuchař

Vládne rubrice Rodinná kuchařka, kde nejen nahlíží pod pokličku receptů klášterních kuchyní, ale pravidelně uchvacuje čtenáře svým legendárním Receptem s příběhem. Tento kulinářský všeuměl vystřihne z trouby michelinský skvost i českou klasiku. Redakci živí nejen na radách, ale i výjezdních zasedáních.

Ado
rodinnyzivot.cz
Proglas
Noe
Donace