Rodinný život

Jsme časopis s tradicí

Rubriky:

Tip na knihu: Jill Weber – Mozková mlha

Author
Neznámý autor
Článek titulní obrázek
2023-11-03
Hledáte vhodný dárek k narozeninám pro své blízké? Nebo jen knihu, u které budete nejen relaxovat, ale také rozvíjet svou kreativitu a probouzet motivaci? Mozková mlha je skvělý tip pro vás!

Mozková mlha je skutečný problém – může zahalit vaše myšlení do mraku, zablokovat vaši kreativitu a motivaci, a dokonce vám sebrat chuť do života. Tato kniha nabízí efektivní a ozkoušené způsoby, jak mozkovou mlhu rozfoukat.  

Máte někdy pocit, že jste se prostě zasekli, slova z vás lezou jako z chlupaté deky, a ne, a ne se pohnout dál? Možná vás to otravuje, cítíte se bezmocní a máte pocit, že vaše baterky se vybily. Ano, občas se tak cítíme všichni, ale pokud to trvá delší čas a máte dojem, že jen bloudíte v mlze, možná je ta pravá chvíle pro hledání záchytných bodů, ukazatelů, které vám pomohou vyjít z mlžného oblaku ven.  

V knize, kterou držíte v ruce, najdete cvičení a tipy, jak se s těmito obtížemi vypořádat. Autorka nabízí také konkrétní zkušenosti lidí, kteří na tom byli podobně jako vy. Ukazuje vám cestu ven, bude vaším průvodcem za jasným, nezamlženým myšlení.

Jill Weber Ph.D. je klinická psycholožka se soukromou praxí ve Washingtonu, DC. Pracuje s lidmi, kteří se potýkají s úzkostí a obavami. Je autorkou blogu Be Calm, který píše pro Psychology Today.

Mozkovou mlhu a další tituly seženete na e-shopu: https://obchod.portal.cz 

Mohlo by vás také zajímat
Ado
rodinnyzivot.cz
Proglas
Noe
Donace